Menu

Aktualności (2760)

PIĘKNE BOISKO W WYSOCKU WIELKIM.

 

W Wysocku Wielkim uroczyście otwarto jedno z najlepiej utrzymanych boisk trawiastych w powiecie ostrowskim. Budowa trwała kilka lat i została doprowadzona do efektownego finału dzięki dofinansowaniu gminy, funduszu sołeckiego, sponsorom oraz wielkiemu nakładowi pracy miejscowych działaczy i sympatyków sportu.

Czytaj dalej...

Warsztaty dla seniorów

Gmina Ostrów Wielkopolski oraz Aglomeracja Kalisko - Ostrowska zorganizowały warsztaty dla seniorów. W ciągu dwóch dni uczestnicy uczyli się m.in.: zgłaszać swoje postulaty do gminy, budować siłę swojego potencjału oraz spróbowali sił w wystąpieniach publicznych. Warsztaty prowadził Damian Dubina, prezes Fundacji Instytut Rozwoju Aktywności w Poznaniu. Spotkanie zorganizowano w ramach projektu pt.: Czas na seniora w Metropolii Poznań i Aglomeracji Kalisko- Ostrowskiej.

Czytaj dalej...

Zwycięstwo uczennicy szkoły podstawowej w Sobótce

Kinga Szymankiewicz ze Szkoły Podstawowej w Sobótce została laureatką konkursu:"Cztery pory roku z OZE", organizowanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Kinga nie miała sobie równych. Zajęła I miejsce. W nagrodę otrzymała rower o wartości prawie dwóch tysięcy złotych, szkoła natomiast uhonorowana została bonem pieniężnym na kwotę półtora tysiąca złotych.

Czytaj dalej...

Wyjazd integracyjny Koła Przyjaciół Dzieci i Osób Sprawnych Inaczej

Koło Przyjaciół Dzieci i Osób Sprawnych Inaczej, istniejące przy Szkole Podstawowej w Daniszynie swoją działalność rozpoczęło w roku 2006. Od tej pory prawie co roku są organizowane wyjazdy i spotkania dla jego podopiecznych. Mają one na celu wspólne spędzenie czasu i integrację osób i dzieci niepełnosprawnych ze środowiskiem szkolnym.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas