Menu

Aktualności (2713)

LETNI WYPOCZYNEK POD NAMIOTAMI

 

„Zielona Polana miejscem wspólnych wspomnień 2019” to tytuł biwaku w którym uczestniczyło 90 uczniów ze szkół z terenu Gminy Ostrów Wlkp. Odbył się on w dniach 3-17 lipca 2019 roku, w trzech 5-dniowych turnusach. Jest to już 11 edycja tej formy wypoczynku organizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Tęcza” w Lamkach.

Czytaj dalej...

Komunikat

 

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że na terenie gminy Ostrów Wielkopolski wykryto ognisko zgnilca amerykańskiego pszczół. Na chorobę tę chorują tylko pszczoły i nie jest ona groźna dla ludzi.

Czytaj dalej...

Bliżej do „Czystego Powietrza”

 

W gminie Ostrów Wielkopolski można będzie załatwić wszystkie formalności związane ze złożeniem wniosku do programu „Czyste Powietrze” i otrzymać fachową poradę. Wójt gminy Piotr Kuroszczyk podpisał porozumienie w tej sprawie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Czytaj dalej...

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – WAKACJE 2019

 

Liczby, tabele, czy porównania nie zawsze przemawiają do wyobraźni kierowców i pieszych. Dlatego też każdego dnia przez cały okres wakacji Policja prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Niestety z każdym dniem mapa będzie coraz mniej przejrzysta, ponieważ przybywać będą nowe punkty. Pod każdym punktem kryje się ludzki dramat!

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas