Menu

Fantastyczny teatr w przedszkolu w Daniszynie: Mamy kolejny raz zagrały dla dzieci!

Fantastyczny teatr w przedszkolu w Daniszynie: Mamy kolejny raz zagrały dla dzieci!

 

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do występów dzieci przygotowanych dla rodziców, którzy z ogromnym wzruszeniem oglądają swoje pociechy wcielające się w różne postaci. W przedszkolu w Daniszynie jednak nie brakuje sytuacji odwrotnych, czyli Rodzice występują dla swych pociech.

Teatr Mam w naszym przedszkolu z wielkim sukcesem działa od kilku lat. 7 marca dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie, w którym grały ich mamy. Przedstawienie pt. „Kopciuszek” przygotowały Mamy, pod kierunkiem niezastąpionej Pani Mileny Kokot (mamy Madzi). Przedszkolaki obejrzały przedstawienie z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. W przedstawieniu można było obejrzeć brawurowe role sióstr Kopciuszka (Milena Kokot- mama Madzi, Honorata Kokot- mama Jasia), Macochę (Katarzyna Wiertelak- mama Julii), Wróżkę (Katarzyna Lis- mama Karolinki), Księcia (Paulina Radoła- mama Patrycji) oraz tytułową bohaterkę, czyli samego Kopciuszka (Karolina Gruszka-Kaźmierczak- mama Alka); konferansjerem- narratorem była (Ewelina Płonka- mama Marianny i Melani) Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę Mam uzupełniły fantastycznie dobrane stroje.
Podczas występu z widowni, co chwilę dobiegały okrzyki: To moja Mama! Przedszkolaki były zachwycone i w podziękowaniu za tak piękny występ nagrodziły ich występ długimi i głośnymi brawami oraz wiosennym kwiatkami. Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejny spektakl i bardzo, bardzo dziękujemy :)

źródło:http://przedszkolowo.pl/strefa-nauczyciela/relacje,fantastyczny-teatr-w-naszym-przedszkolu-mamy-kolejny-raz-zagraly-dla-dzieci,130991?photo=32#photo

Ostatnio zmienianypiątek, 09 marzec 2018 08:49

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas