Menu

Dzień Kobiet w Kole w Górznie

Dzień Kobiet w Kole w Górznie

Piękne życzenia oraz kwiaty otrzymały wszystkie członkinie PZERiI oraz przybyłe panie podczas kolejnego już Dnia Kobiet zorganizowanego w Górznie w Kole nr 4.

To już tradycja, że co roku mężczyźni z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło nr 4 w Górznie organizują dla damskiej części Koła niespodzianki. Tym razem zaprosili Panie do bardzo eleganckiego miejsca. Dzięki dobrej współpracy z restauracją „Podjadek” panie celebrowały w tym roku swoje święto w pałacu w Górznie. Wszystkie uczestniczki spotkania powitał męski zarząd Koła wręczając różę, okoliczną kartkę oraz składając serdeczne życzenia. Prezes Koła Marian Orłowski powitał wszystkie kobiety oraz zaproszonych gości - Życzę wszystkim paniom dużo zdrowia, radości, uśmiechu, wszystkiego co jest najlepsze. Na chwilę obecną Koło liczy już 84 osoby. Zawsze staramy się przygotować dla Pań ten szczególny dzień.
Wśród gości byli: wójt gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk z małżonką, radny powiatowy Piotr Walkowski, asystent europoseł Krystyny Łybackiej - Magdalena Decker, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim Adam Wasiela, a także zespół Stawiszynianki. Wójt gminy z dyrektorem Gok-u obdarowali zgromadzone panie symbolicznym kwiatkiem, a radny powiatowy przywiózł na tę okazję pyszny tort, który wszyscy mieli okazję skosztować. Poza słodkim poczęstunkiem i kawą uroczystość umilał występ artystyczny przygotowany przez zaproszony zespół. Marcowe święto kobiet to doskonała okazja do spotkania w wyjątkowej atmosferze oraz miła odskocznia od codzienności – mówiły pani z Koła w Górznie.

Ostatnio zmienianysobota, 10 marzec 2018 09:31

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas