Menu

Dzień Kobiet w Klubie Olimpijczyka i OSP w Wysocku Wielkim

Dzień Kobiet w Klubie Olimpijczyka i OSP w Wysocku Wielkim

 

W sobotę, 10 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim, Terenowy Klub Olimpijczyka im. Mariana Matysiaka wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Wysocku Wielkim zorganizował koleżeńskie spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie rozpoczął i powitał przybyłych gości prezes Klubu Olimpijczyka Mieczysław Knychała.

Na uroczystość przybyli również zaproszeni goście: wójt Gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk, wiceprzewodniczący Rady Gminy Henryk Kwiecień oraz sołtys wsi Wysocko Wielkie Ryszard Dymny.

Przedstawiciele władz samorządowych złożyli Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. „Życzę Wam drogie Panie wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet, abyście nie tylko w tym dniu, ale przez cały czas były szczęśliwe, aby uśmiech na stałe gościł na Waszych twarzach, ale również, abyście zawsze były obdarzane życzliwością i miłością.” – mówił Wójt Gminy składając życzenia.

Każda z Pań obecnych na sali została obdarowana przez Panów kwiatami i słodkim upominkiem. Następnie wzniesiono toast i odśpiewano „Sto lat”. Część artystyczna przygotowana przez organizatorów to występ wokalny zespołu „Przyjaciele” działającego przy Warsztatach Terapii Zajęciowej w Przygodzicach. Zespół tworzą osoby niepełnosprawne, dla których muzyka jest doskonałą formą terapii i realizacji swoich pasji. Zamiłowanie do muzyki i pięknie wykonane utwory spowodowały, że występ zespołu był wyjątkowy. Dalsza część uroczystości upływała przy rozmowach i kosztowaniu smacznego poczęstunku przygotowanego przez organizatorów spotkania. Tak miło spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.

źródło:http://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=9&artykul=2459&akcja=artykul

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas