Menu

Stypendia dla najlepszych w Gminie Ostrów Wielkopolski

Stypendia dla najlepszych w Gminie Ostrów Wielkopolski

 

Nagrodę Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski za najlepsze wyniki w nauce I półrocza roku szkolnego 2017-2018 oraz za osiągnięcia sportowe odebrało 117 uczniów w terenu naszej gminy.

Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce 27 marca w sali wiejskiej we Wtórku, której gospodarzem był tutejszy Zespół Szkolno-Przedszkolny.

Galę rozpoczęła Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, pani Iwona Tomalak, która powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Piotra Kuroszczyka, zastępcę Wójta Gminy Antoniego Hadrysia, Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Śniegowskiego, Skarbnika Gminy Barbarę Jurek, Radnych Gminy Ostrów Wielkopolski, Radnych Powiatu Ostrowskiego, inspektora ds. oświaty Rafała Szuberta, Dyrektorów Szkół Podstawowych, Dyrektorów Zespołów Szkolno-Przedszkolnych z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski oraz bohaterów tego wydarzenia, czyli uczniów wraz z rodzicami z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski, którzy w I półroczu uzyskali najlepsze wyniki w nauce i największe osiągnięcia w sporcie. Następnie Pani Dyrektor zaprosiła do obejrzenia i wysłuchania części artystycznej przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej we Wtórku, którzy przedstawili piękny program związany z 10- tą rocznicą nadania szkole imienia Orła Białego oraz tegorocznymi obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości, chcąc jednocześnie pokazać jak w duchu patriotyzmu kształtujemy tożsamość narodową i co oznacza dla nas bycie Polakiem. Najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody w postaci pamiątkowego dyplomu oraz czeku z rąk Wójta Gminy Piotra Kuroszczyka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Śniegowskiego. Aby ubiegać się o nagrodę Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski należy spełnić dwa określone kryteria. Średnia ocen minimum 5,2 zarówno dla szkół podstawowych jak i gimnazjów oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Nagrodę może otrzymać także uczeń za osiągnięcia sportowe na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym. „Drodzy uczniowie, gratuluję Wam wspaniałych wyników w nauce. Wasza nauka to nie tylko pasja, ale też ciężka praca, dzięki której możecie spełniać swoje marzenia, rozwijać umiejętności, talenty i w pełni się realizować” – mówił podczas gali wójt gminy Piotr Kuroszczyk. „W tym szczególnym momencie pragnę Wam drogie dzieci pogratulować i podziękować za bardzo wysokie osiągnięcia w nauce, na które składają się dwa czynniki: talent i Wasza ciężka praca, bez której takie efekty byłyby nieosiągalne. Cieszymy się ogromnie, że w tym roku jest Was jeszcze więcej. Pragnę podkreślić, że niezależnie od tego ilu Was będzie, nie będziemy zmieniać kryteriów, a pieniądze w budżecie dla najlepszych i najzdolniejszych uczniów w naszej gminie zawsze się znajdą. Gratulacje i podziękowania kieruję również do dyrektorów i nauczycieli za trud włożony w pracę z dziećmi oraz Waszych rodziców za wsparcie i dobre wychowanie” -powiedział Piotr Śniegowski.

1 Duczmal Agata - Szkoła Podstawowa w Daniszynie - 5,25

2 Karbowiak Lena - Szkoła Podstawowa w Daniszynie - 5,50

3 Kokot Kornelia - Szkoła Podstawowa w Daniszynie - 5,41

4 Kokot Natalia - Szkoła Podstawowa w Daniszynie - 5,21

5 Marciszak Marek - Szkoła Podstawowa w Daniszynie - 5,25

6 Perz Julia - Szkoła Podstawowa w Daniszynie - 5,41

7 Talaga Izabela - Szkoła Podstawowa w Daniszynie - 5,33

8 Urban Gabriela - Szkoła Podstawowa w Daniszynie - 5,41

9 August Julia - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,46

10 Dudek Katarzyna - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,73

11 Noculak Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,80

12 Poprawa Joanna - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,53

13 Zdziebkowska Natalia - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,73

14 Adamczyk Maksymilian - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,90

15 Czerwińska Anna - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,58

16 Dzięcioł Weronika - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,25

17 Fleischer Oskar - Szkola Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,75

18 Gierszyńska Natalia - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,50

19 Gorzelany Maria - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,41

20 Grzegorowski Szymon - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,41

21 Hoffman Grzegorz - Szkola Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,58

22 Jędras Kamila - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,75

23 Junory Mikołaj - Szkola Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,66

24 Kopa Maria - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,33

25 Kuroszczyk Julia - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,66

26 Magoch Dagmara - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,42

27 Magoch Kornelia - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,25

28 Mikołajczyk Eryka - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,75

29 Nowak Adrianna - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,33

30 Pacholczyk Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,25

31 Richter Klaudia - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,25

32 Stasiak Nadia - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,67

33 Szczepaniak Agnieszka - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,25

34 Szlachta Olga - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,25

35 Trzeciak Kinga - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,50

36 Wasielewska Alicja - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,33

37 Zaradna Klaudia - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,50

38 Zielazny Igor - Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich - 5,58

39 Kubasik Julia - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,25

40 Kurkiewicz Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,41

41 Ptak Natalia - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,30

42 Cyba Grzegorz - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,56

43 Duczmal Karalina - Szkoła Podstawowaw Lamkach - 5,60

44 Guźla Karolina - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,25

45 Ibron Sebastian - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,60

46 Wierzyk Weronika - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,40

47 Palczewska Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,50

48 Pietrzak Patryk - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,37

49 Wikarjak Anna - Szkoła Podstawowa w Lamkach - 5,71

50 Gierlach Bartosz - Szkoła Podstawowa w Lewkowie - 5,25

51 Kowalski Jakub - Szkoła Podstawowa w Lewkowie - 5,50

52 Marczak Mateusz - Szkoła Podstawowa w Lewkowie - 5,42

53 Leszkiewicz Lena - Szkoła Podstawowa w Lewkowie - 5,58

54 Skraburska Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Lewkowie - 5,25

55 Zając Krzysztof - Szkoła Podstawowa w Lewkowie - 5,58

56 Zając Szymon - Szkoła Podstawowa w Lewkowie - 5,58

57 Kościelna Kinga - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Słaborowicach - 5,20

58 Balcer Dominika - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,53

59 Filipiak Estera - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,33

60 Gałczyńska Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,73

61 Jaźwiec Marta - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,33

62 Losy Anna - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,27

63 Łukasiewicz Kinga - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,40

64 Marciniak Patrycja - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,20

65 Raźniewska Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,27

66 Dembnicka Izabela - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,20

67 Figiel Piotr - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,33

68 Gałczyński Mateusz - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,33

69 Kaźmierczak Amelia - Szkoła Podstawowa w Sobótce -5,33

70 Kaźmierczak Barbara - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,50

71 Kiełtyka Anna - Szkola Podstawowa w Sobótce - 5,25

72 Kiełtyka Olga - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,50

73 Kruszyk Marta - Szkoła Podstawowa w Sobótce  -5,20

74 Losy Zofia - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,20

75 Potaśniczak Jan - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,50

76 Stasiak Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,29

77 Szymankiewicz Natalia - Szkoła Podstawowa w Sobótce - 5,27

78 Adamski Emil - Szkoła Podstawowa w Szczurach - 5,30

79 Tomczak Weronika - Szkoła Podstawowa w Franklinowie - 5,25

80 Zielińska Kinga - Szkoła Podstawowa w Franklinowie - 5,33

81 Biniek Oliwier - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łąkocinach - 5,27

82 Marczak Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łąkocinach - 5,27

83 Nowicka Zuzanna -Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łąkocinach - 5,27

84 Aniołowska Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,25

85 Chachuła Aleksandra - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,36

86 Deresiński Miłosz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,25

87 Furman Agata - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,58

88 Kuśnierczak Piotr - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,33

89 Kuśnierczak Zuzanna - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,75

90 Kryjom Kacper - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,58

91 Lisiak Dominika - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,25

92 Łojek Marcjanna - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,67

93 Niemiec Amelia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,42

94 Pichlińska Anna - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,33

95 Płócienniczak Amelia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,92

96 Raszpla Adam - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,42

97 Ratajczak Karolina - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,50

98 Skrzypek Sandra - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,50

99 Suś Klaudia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,25

100 Szymanek Maksymilian - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,67

101 Urbaniak Wiktoria - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej - 5,33

102 Bergandy Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,50

103 Biała Weronika - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,67

104 Boroch Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,58

105 Kmiecik Piotr - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,21

106 Królak Joanna - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,80

107 Łęgowski Wojciech - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,50

108 Mikołajczak Kordian - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,67

109 Moczyński Bartosz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,50

110 Moczyński Patryk - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,64

111 Strzelczak Jakub - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,21

112 Szczypkowska Milena - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,42

113 - Szczypkowska Wiktoria - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,75

114 Śniada Martyna - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,42

115 Walczak Oliwia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wtórku - 5,33

116 Karolak Anastazja - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysocku Wielkim - 5,25

117 Laskowska Marcelina - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysocku Wielkim - 5,25

 

źróło:http://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=9&artykul=2473&akcja=artykul

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas