Menu

Drugi Turniej Memoriałowy Jana Szuławego

Drugi Turniej Memoriałowy Jana Szuławego

 

Drugi Turniej Memoriałowy Jana Szuławego już za nami. W tym roku rywalizowały drużyny z roczników 2006 i młodszych.

Zarząd klubu zaprosił na piłkarskie święto małżonkę śp. Jana, Annę oraz dzieci i wnuki. Do rywalizacji przystąpiły zespoły KUKS-u Zębców, Pogoni Nowe Skalmierzyce, LKS Czarnylas i gospodarzy z Czekanowa. Zespół do turnieju przygotował i przez caly sezon prowadził Przemysław Kurek, ale dzisiaj zastąpił go Wojciech Kwieciński. Grano systemem każdy z każdym, 2x10 min jeden pojedynek. Zespół, który pokonał najwięcej kilometrów by dotrzeć na stadion im Jana Szuławego okazał się najlepszy, czyli LKS Czarnylas. Tuż za nim uplasował się KUKS, ale w bezpośrednim pojedynku 1.0 wygrał LKS. Trzecie miejsce zajęli gospodarze, też pokonując w bezpośrednim pojedynku Pogoń 3.1.

Oto jak prezentowały się poszczególne wyniki:
Piast - KUKS 0.2
Czarnylas - Pogoń 1.1
KUKS -Pogoń 0.0
Piast - Czarnylas 0.1
KUKS - Czarnylas 0.2
Pogoń- Piast 1.3, a tym samym tabela wygląda następująco:
1. LKS Czarnylas
2. KUKS Zębców
3. LKS Piast Czekanów
4. Pogoń Nowe Skalmierzyce.
Najlepszym bramkarzem wybrano golkipera z Czarnegolasu, a strzelcem został Kacper Chrostek z Piasta.

- Turniej Memoriałowy Jana Szuławego można po raz kolejny uznać za udany. Mecze były ciekawe, trenerzy dali szansę gry wielu zawodnikom co nas bardzo cieszy. Cieszymy się, że obecna z nami była małżonka prezesa z dziećmi, bo zależy nam na także na ich docenieniu. Z pewnością będziemy kontynuowali to przedsięwzięcie. Było dzisiaj sporo dzieci, rodziców, a na twarzy uśmiechy. Jan Szuławy byłby zadowolony widząc taki obrazek- podsumował imprezę prezes Piasta, Andrzej Kwieciński.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie w organizacji turnieju Piotrowi Kuroszczykowi, wójtowi gminy Ostrów Wielkopolski, firmie Radpol Radosława Strzelczyka, który ufundował puchary, firmie Gamex z Czekanowa za posiłki dla drużyn oraz Damianowi Grądzielewskiemu, radnemu powiatu ostrowskiego, za nagrody rzeczowe.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas