Menu

Fiat Tipo może być Twój!

Fiat Tipo może być Twój!

 

Oto on! Główna nagroda podczas tegorocznych Dożynek Gminnych we Wtórku. Do wygrania nowy, prosto z salonu FIAT TIPO !!!!

 "Zachęcam do kupowania losów wielkiej loterii fantowej, w której główną nagrodą będzie ten oto, zupełnie nowy samochód osobowy marki Fiat, wartości około 50 tys. zł." - mówi wójt gminy Piotr Kuroszczyk. Losy będzie można kupić od 20 lipca w: Urzędzie Gminy Ostrów Wielkopolski, u sołtysa Wtórku Ryszarda Ryfy, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim, w salonie Fiata w Ostrowie przy ulicy Krotoszyńskie, w PUK-u w Gorzycach Wielkich oraz podczas Dożynek Gminnych, które w tym roku odbędą się właśnie we Wtórku 19 sierpnia. Szczęśliwego zwycięzcę loterii poznamy właśnie podczas dożynek w czasie losowania o godzinie 20.00.

Przygotowanie oraz przeprowadzenie loterii wzięło na swoje barki Stowarzyszenie Qltura 21, wszystko po to aby loteria została przeprowadzona prawidłowo i bez zastrzeżeń z punktu formalno - prawnego. Bez udziału organizacji pozarządowej nie jest możliwe przeprowadzenie tego typu loterii.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 16 lipiec 2018 08:15

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas