Menu

Śpiewające życzenia od uczniów dla nauczycieli w Szczurach

Śpiewające życzenia od uczniów dla nauczycieli w Szczurach

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szczurach już nieraz pokazali, że drzemie w nich artystyczna dusza. Nie inaczej było podczas Dnia Edukacji Narodowej.

W szkole przygotowano uroczysty apel. Młodzi ludzie śpiewająco złożyli życzenia nauczycielom. Dużą ciekawostką był występ uczniów z niezwykle barwnym instrumentem Bum Bum Rurki wykonując utwór „Mission Impossible”. Ciepłe słowa zarówno do gości, nauczycieli jak i uczniów skierował dyrektor placówki, Karol Hoffman. W szkolnej uroczystości wzięli udział m.in.: z-ca wójta Antoni Hadryś, radny gminy Ostrów Wielkopolski Feliks Andrzejak, sołtys Szczur Jolanta Stodolna. Dyrektor placówki w szczególny sposób podziękował radnemu za dotychczasową współpracę. Podziękowanie trafiło także na ręce byłej Przewodniczącej Rady Rodziców. Część artystyczną szkolnej uroczystości przygotowała Iwona Porczyńska, wspólnie z uczniami klasy VII i V. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę.


Źródło:https://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=9&artykul=2697&akcja=artykul

Komentarze   

0 #1 Richelle 2018-10-23 23:59
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you
can earn extra bucks every month. You can use the best
adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Here is my web page ... BestTherese: https://MightyNatalia.blogspot.co.uk
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas