Menu

Aktualności (2577)

Krok w przyszłość

 

Każdego roku przed wyborem szkoły średniej, ponadgimnazjalnej staje wielu młodych ludzi. Aby choć trochę ułatwić im ten trudny krok w przyszłość, gmina Ostrów Wielkopolski postanowiła zorganizować Targi Edukacyjne. Tegoroczne, drugie odbyły się pod hasłem „Albo znajdziemy drogę, albo sami ją wytyczymy”

Czytaj dalej...

Zapisz się już teraz

 

Zapraszamy serdecznie Państwa na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach programu Cyfrowa Polska, rozwijanie kompetencji obsługi komputera. Szkolenia realizowane są ze środków unijnych i przeprowadzone będą w Szkole Podstawowej w Szczurach. Odbywać się będą w grupach po 12 osób. Spotkania każdej grupy odbędzie się w jeden weekend. Dla uczestników szkolenia jest zorganizowany posiłek regeneracyjny (obiad, kawa, ciasto).
Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr 62-734-87-95

Czytaj dalej...

Zaproszenie

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie ze znaną pisarką, eseistką i blogerką Moniką Oleksy. Spotkania odbędą się przy kawie i ciastku w bibliotekach gminnych w Lewkowie i Wtórku. Po spotkaniu będzie można nabyć książki pisarki i zdobyć autograf. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu tel. 062 734-73-70. Szczegóły na plakacie.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas